בליינד דייט

יחד הכרויות מאמינה בהכרות איכותית, שהיא הכרות עמוקה לאחר שרוב הנתונים של בני זוג התאימו ונצפו כקרובים בציפיות אחד לשני. הדבר שונה לגמרי מבליינד דייט מאורגן

 

יחד הכרויות מאמינה בהכרות איכותית, שהיא הכרות עמוקה לאחר שרוב הנתונים של בני זוג התאימו ונצפו כקרובים בציפיות אחד לשני. הדבר שונה לגמרי מבליינד דייט מאורגן. אם מישהי שעובדת בחברה כלשהיא למשל מציעה לחברתה הטובה מהשכונה, לצאת לדייט עם מישהו מהעבודה שלה, שהחברה אינה מכירה.

אז החברה יכולה להסכים, לזרום ולנסות, אך לבטח שהדייט הזה יכול להפתיע אותה במיוחד ולהיות שונה מכל מה שהיא מצפה. מצד שני, הדייט יכול להיות כל מה שהיא מצפה. זה מעט מתעתע. יחד משרד שידוכים אמנם מביאים אתכם למצב של דייט ראשוני, אך זה לבטח יהיה דייט שיהיה לכם על מה לדבר ולא תהיו מופתעים כלל, משום שההתאמה שלכם, לאחר בדיקה מעמיקה, אמורה להיות גבוהה ככל האפשר.

נותנים צ'אנס
כל דייט הוא מיוחד, וכל דייט מכיל אפשרויות והפתעות רבות, אתם צריכים להפוך אותו לדייט מוצלח, אם אינכם רוצים לסבול במיוחד. הכוונה היא, ראשית, לבוא בגישה נחמדה ופתוחה, אחרי הכל, גם אם לא תרצו להמשיך ולהכיר את האדם העומד מולכם, לפחות הייתם אדיבים ונחמדים, ותוכלו לומר שניסיתים באמת.
בכל זאת, אין צורך להראות שאתם מבואסים או לא מתאימים מראש, תעבירו את הדייט בגישה כיפית וחברית, ואחר כך תחליטו מה מתאים לכם ומה לא. גם זה קורה, שלא מתאימים אחרי דייט ראשון, לפחות הולכים, מבלים, ומנסים. מקסימום הפסדתם בן זוג, אבל הרווחתם חבר חדש.

הכל עניין של גישה
אם בגישות עסקינן, לבוא בגישה חיובית ופתוחה, יכול, מצד אחד, להוות המפתח לדייט מוצלח ואולי למציאת בן זוג. כל דייט טומן בחובו כל מיני הפתעות שחלקן מרגשות יותר וחלקן פחות.

רוב האנשים מתכוננים לדייט נפשית וחיצונית כדי לבוא ולהציג את עצמכם בצורה חיובית ומנסים באמת לקבל רושם מהיר מבן הזוג העומד מולם. אי אפשר להסביר את זה אבל לא משנה מה תעשו, ברגע שתרגישו את הקליק פשוט תבינו שאתם ניצבים מול משהו טוב עם סיכוי להמשיך איתו.

איזה דייט כדאי לארגן
מקום הדייט, ודרך הבילוי, חשובים מאוד לתרומת אווירה ויצירת שבירת דיסטנס בין בני הזוג. הכוונה היא, תמיד אנשים מעדיפים להיות במקום בו האווירה תוסיף לדייט ותהווה חלק מזיכרון נחמד מערב שיכול להיות אולי לא מוצלח. יש קשר ישיר בין מקום הדייט להצלחתו.

בנוסף, כאשר אחד מבני הזוג בוחר את מקום הדייט, זה לבד יכול להעיד הרבה על הכוונות הספציפיות לדייט. אם למשל בן הזוג בחר בסרט, ניתן להניח כי הוא מעט ביישן או מעדיף תעסוקה כלשהיא למקרה שהדייט לא יצליח. לעומת זאת, דייט במסעדה טובה או בר, יכול להעיד כי בן הזוג רוצה לפתח שיחה טובה, ולהכיר, תוך כדי שנהנים מאווירה נעימה, עם אנשים ומוזיקה ברקע.

נסו לשנות קצת הסכמות ולנסות לשבור את הקרח בדייט שונה, אם אתם רואים שבן הזוג זורם. למשל, תוכלו ללכת לבאולינג וליהנות מחתרות קלילה ביניכם, תוך כדי שיחה ופלירטוט, דבר היכול באמת להפוך את הדייט למעניין וקולח. יחד הכרויות מאמינה גם כי כשיש פעילות בדייט, ניתן לבחון הרבה יותר פרמטרים אישיותיים אמיתיים ולקבל אווירה קלילה ולא מלחיצה.

פנו אלינו, ומשרד יחד הכרויות ישמח להמליץ לכם על דייטים ראשונים ופגישה עיוורת שיכולה להיות שונה ומדליקה במיוחד עבורכם. .

רוצה למצוא אהבה?צור איתנו קשר