התחלות

יחד הכרויות תסחף אתכם אל עבר אהבה חדשה, אם רק תתנו צ'אנס, ותפתחו את לבכם בלי פחד.

 

יחד הכרויות מאמינה בהיכרות איכותית, דייט מוצלח, ראש פתוח ושידוך ראוי ומתאים. כשדיברנו כמה פעמים על עניין של גישה, עדיין לא הסברנו דבר אחד חשוב. הפחד שיש לאנשים מהתחלה חדשה, בכל תחום, או משינוי שהם לא רגילים אליו, שיכול לערער להם את השגרה. גם זוגיות חדשה היא דבר היכול לעורר לא מעט פחד בקרב כולנו. במיוחד כשאדם היה רגיל להיות לבד כל כך הרבה זמן או אפילו זמן מועט, להכניס מישהו חדש או הזדמנות חדשה לחיים, זה לא דבר של מה בכך.

כל סוף הוא התחלה חדשה
כולנו מאמינים במשפט הזה, אבל לא תמיד מיישמים. אנחנו לעתים תקועים שנים במערכת יחסים ישנה שפגעה בנו, ומתקשים להתאושש. כשאנחנו מנסים לנחם את עצמנו ולומר "לא נורא" "כל סוף הוא התחלה חדשה", זה מעולה, רק הבעיה היא שאנחנו לא תמיד מתכוונים לזה או יותר גרוע, מיישמים.

התחלה חדשה נתפסת בעיני רבים כקשה ושינוי מעורר פחד, אבל דווקא ההרפתקנים ביננו, אלו שבאמת לא מבינים מדוע יש לפחד כאשר מדובר בהתחלה שיכולה להיות דבר חיובי וטוב יותר מהשגרה שלנו או מחוויה קודמת שעברנו. לא בהכרח תקופה חדשה תהיה דומה לקודמת או גרועה, לרוב זה בדיוק להפך, במיוחד בזוגיות.

הסיבה לכך שהתחלה חדשה בזוגיות לרוב תהיה טובה יותר היא אנחנו. אנחנו מטבענו משתדלים ללמוד תמיד ממערכות יחסים קודמות ולהפיק לקחים מזוגיות שלא הצליחה בעבר. לא סביר שנעשה את אותן טעויות או שנסכים לדברים שלא הסכמנו עמם שהיו מאפיינים את חילוקי הדעות עם בן הזוג הקודם. מגוון טעויות שעשינו, נשתדל להימנע מהם בהמשך.

דרך חדשה
הכרויות חדשות, בכלל בחיים ובזוגיות בפרט, הם דבר נפלא בדרך כלל. מה רע בלהיפתח ולנסות מקומות חדשים, להכיר אנשים חדשים שיכולים לעניין אותנו וליצור לנו עוד קסם בחיים. וכמובן שהתחלה חדשה בנושא זוגיות היא ככלל דבר קסום ומיוחד.

הפרפרים האלה בתחילת כל קשר, הריגושים, הדייט הראשון שמלא צחוק ופלירטוטים, הם מה שהופכים את ההתחלה לקסומה ומרגשת. כל זוג ותיק שתשאלו אותו למה הוא הכי מתגעגע, יגיד לכם שהוא מתגעגע לתחילת הקשר שלהם, לריגושים, לטלפונים הבלתי פוסקים, הודעות, פגישות מאולתרות וכל ההרפתקאות והפתעות שנלוות עם תחילת קשר.

לנטרל את הפחד
אז איך בכלל מנטרלים את הפחד? זה קשור מאוד להתפתחות אישית של כל אדם. כל אחד צריך לעשות חשבון עם עצמו לגבי מה שהוא מוותר עליו, למה הוא נפתח, ומה הוא מוכן לתת מעצמו. צריך להפוך את הפחד לכוח מניע על מנת להיפתח ולשנות דברים בתודעה, וליצור הזדמנות לזוגיות חדשה.

לא מספיק לקבל אופציות של שידוכים, צריך לשתף פעולה. לא יוצאים לדייט בכוונה תחילה שזה לא יילך או במחשבה שזה "רק עוד דייט כושל". להיפך, אין מה לפחד. צריך לצאת בפתיחות ובלי פחד אל עבר סיכוי להתחלה מרגשת וטובה. זה תהליך שכל אדם שמחפש זוגיות צריך לעבור עם עצמו, להבשיל, ולקוות לטוב. אין להיכנע ולומר כי מיצינו. אהבה אף פעם לא ממצה, ויש תמיד לתת לה פתח. יחד הכרויות תסחף אתכם אל עבר אהבה חדשה, אם רק תתנו צ'אנס, ותפתחו את לבכם בלי פחד. .

רוצה למצוא אהבה?צור איתנו קשר